Cheetah

בניית אתרים באילת

בניית אתרים באילת

בניית אתרים באילת זו משימה ייחודית עבורנו. כל אתר שאנו מתכננים, מעצבים ומייצרים, אנו חושבים על היבטים שיעזרו ללקוח לבחור דווקא בכם! להלן חלק מההיבטים הללו:

הרגלי משתמשים באינטרנט באילת ובשאר הערים

בעיקרון, הרגלי המשתמשים ברשת אינם שונים כל כך מהרגלי הלקוחות בחנות. המבקרים מציצים בכל עמוד חדש, סורקים חלק מהטקסט ולוחצים על הקישור הראשון שתופס את העניין שלהם או דומה במעורפל לדבר שהם מחפשים. למעשה, ישנם חלקים גדולים מהעמוד שהם אפילו לא מסתכלים עליו.

רוב המשתמשים מחפשים משהו מעניין (או שימושי) ולוחצים עליו; ברגע שמוצאים כמה עמודים אקטואליים עבורם, הם לוחצים. אם הדף החדש לא עונה על ציפיות המשתמשים, לוחצים על כפתור הקודם וממשיכים בתהליך החיפוש.

עיצוב אתרים באילת

בניית אתרים באילת די מאתגר כיוון שמשתמשים מעריכים איכות ואמינות. אם דף מספק למשתמשים עיצוב באיכות גבוהה, הם מוכנים להתפשר על התוכן שבתוך האתר. זו הסיבה מדוע אתרים ללא תוכן טוב, אבל מעוצבים זוכים לתשומת לב רבה. כלקוחות אנחנו לא רוצים להכניס את עצמנו לקריאה של משהו ממושך, אלא לראות במהרה עיצוב מרשים ותמונות ולקבל חוות דעת על האתר.

ברוב המקרים משתמשים לא קוראים, הם סורקים. בניתוח דף אינטרנט, משתמשים מחפשים כמה נקודות קבועות או עוגנים אשר יובילו אותם בתוכן העמוד.

חסרי סבלנות

משתמשי האינטרנט חסרי סבלנות ומתעקשים על סיפוק מיידי. עיקרון פשוט מאוד: אם אתר לא מסוגל לעמוד בציפיות המשתמשים, אז המעצב לא הצליח לבצע את עבודתו כראוי והחברה מפסידה כסף. ככל שהעומס הקוגניטיבי גבוה יותר והניווט פחות אינטואיטיבי, כך המשתמשים יהיו מוכנים יותר לעזוב את האתר ולחפש חלופות.

משתמשים לא עושים בחירות אופטימליות. משתמשים לא מחפשים את הדרך המהירה ביותר למצוא את המידע שהם מחפשים. הם גם לא סורקים דף אינטרנט בצורה לינארית, ועוברים ברצף מקטע אתר אחד למשנהו. במקום זאת משתמשים בוחרים באפשרות הסבירה הראשונה. ברגע שהם ימצאו קישור שנראה כאילו הוא עלול להוביל למטרה, יש סיכוי טוב מאוד שילחץ עליו מיד. תהליך האופטימיזציה קשה, וזה לוקח הרבה זמן. כיוון ששביעות רצון הלקוחות קריטית להצלחה.

בניית אתרים – אינטואיציה של לקוחות

משתמשים עוקבים אחר האינטואיציה שלהם. ברוב המקרים משתמשים מבלבלים במקום לקרוא את המידע שסיפק המעצב. אם אנו מוצאים משהו שעובד, אנו דבקים בו. לא משנה לנו אם אנו מבינים כיצד הדברים עובדים, כל עוד אנו יכולים להשתמש בהם. אם הקהל שלך מתנהג כאילו אתה מעצב שלטי חוצות, אז תכנן שלטי חוצות נהדרים. 

משתמשים רוצים לקבל שליטה. משתמשים רוצים להיות מסוגלים לשלוט בדפדפן שלהם ולהסתמך על הצגת הנתונים העקבית ברחבי האתר. הם לא רוצים שחלונות חדשים יצוצו באופן בלתי צפוי והם רוצים להיות מסוגלים לחזור עם כפתור “חזרה” לאתר שהיו בעבר: לכן זה נוהג לא לפתוח קישורים בחלונות דפדפן חדשים.

דף האינטרנט צריך להיות ברור ומובן מאליו. כשאנו יוצרים אתר, התפקיד שלנו הוא להיפטר מסימני שאלה – ההחלטות שהמשתמשים צריכים לקבל בתת מודע, בהתחשב ביתרונות, חסרונות ואלטרנטיבות.

אם הארכיטקטורה של בניית אתר באילת אינם אינטואיטיביים, מספר סימני השאלה גדל ומקשה על המשתמשים להבין כיצד המערכת פועלת ואיך להגיע מנקודה A לנקודה B. מבנה ברור, רמזים חזותיים מתונים וזיהוי בקלות. קישורים יכולים לעזור למשתמשים למצוא את דרכם למטרתם.

על ידי הפחתת העומס הקוגניטיבי אנחנו מקלים על המבקרים להבין את הרעיון שמאחורי המערכת. לאחר שנשיג זאת, תוכל לתקשר מדוע המערכת שימושית וכיצד משתמשים יכולים להפיק תועלת ממנה. אנשים לא ישתמשו באתר האינטרנט שלך אם הם לא ימצאו את דרכם.

תוכן של אתר אינטרנט סטטי ודינמי

מאחר שאתרי אינטרנט מספקים תוכן סטטי ודינמי, היבטים מסוימים בממשק המשתמש מושכים תשומת לב יותר מאחרים. ברור שתמונות מושכות יותר את העין מהטקסט – כשם שהמשפטים המסומנים כמודגש מושכים יותר מטקסט רגיל.

העין האנושית היא מכשיר מאוד לא לינארי, ומשתמשי האינטרנט יכולים לזהות באופן מיידי קצוות, דפוסים ותנועות. זו הסיבה שפרסומות מבוססות וידאו מעצבנות ומסיחות את הדעת ביותר, אך מנקודת המבט השיווקית הן עושות באופן מושלם את משימת תשומת לב המשתמשים.

מיקוד תשומת הלב של המשתמשים באזורים ספציפיים באתר עם שימוש מתון באלמנטים חזותיים יכול לעזור למבקרים שלכם להגיע מנקודה A לנקודה B בלי לחשוב איך זה אמור להיעשות בפועל. ככל שיש פחות סימני שאלה למבקרים, כך יש להם תחושת אוריינטציה טובה יותר והם יכולים לפתח אמון רב יותר כלפי החברה שהאתר מייצג. במילים אחרות: ככל שצריך לקרות פחות חשיבה מאחורי הקלעים, כך חוויית המשתמש שהיא מלכתחילה מטרת השימושיות טובה יותר.

חברתנו מתמחה בתחום בניית אתרים באילת ובכל הארץ. אנו מבינים את הלקוחות, יורדים לעומק תחום עיסוקם ובונים אתרים מדהימים בהתחשב בבקשת הלקוחות.

להלן דוגמא של אחד הלקוחות שעשינו עבורו בניית אתרים באילת

בניית אתרים באילת / עיצוב אתרים באילת