עיצוב אתרים זהו אחד הדברים הכי חשובים, כשאתם משתמשים באתר לצורך משיכת לקוחות אליכם, העברת מידע על המוצרים, או אפילו הדגשת המותג שלכם. כיום הרבה חברות משקיעות את מירב המאמצים בקידום האתר שלהם, כשהם שוכחים לגמרי מהעיצוב עצמו. אם הלקוח שלכם נכנס לאתר שלכם ולא מרוצה ממה שהוא רואה, מהצבעים שהוא רואה באתר, מהמורכבות שבהגעה לכל מקום וכד'. הוא פשוט יעזוב את האתר שלכם. לכן, כשאנו בונים ומעצבים לכם אתר אינטרנט, אנחנו נותנים דגש רב למערך הצבעים, לחישוב מסלול הגעתו של הלקוח שלכם למוצר או למידע שתרצו ועוד הרבה דברים נוספים. הצוות שלנו בנוי גם ממעצבים וגם ממשווקים מנוסים, שיעזרו לכם וללקוחותיכם להיפגש תוך שהלקוח מצא את האתר שלכם הכי מעניין מבין המתחרים שלכם

UX / UI מהו

חוויית משתמש

 כשמדברים על עיצוב אתרים, חוויית משתמש מאוד קריטית להצלחת האתר שלכם. מדובר בקלות ההגעה למידע מסוים אותו הלקוח שלכם מחפש. מדובר על כך שהאתר שלכם מובן וללא מידע מיותר, שיכול לבלבל את הלקוח שלכם. הצוות שלנו חושב על כל פרט ופרט, תוך כדי העמקה בתחום העיסוק שלכם, בכדי שהלקוחות שלכם יחוו חוויה מעניינת בביקור לאתר שלכם

ממשק משתמש

ממשק משתמש הינו אחד הכלים להצלחה בתחום עיצוב אתרים. בגדול מדובר על צבעים מובנים ותואמים אחד עם השני, ותואמים את תחום העיסוק שלכם. המעצבים שלנו יעשו את האתר מובן, פשוט ויפה. תוך שהם בוחנים לעומק את הצבעים הכי יפים ותואמים את המוצר או השרות אותו אתם מציעים.

משמעות אתר אינטרנט טוב, זה גם שהלקוח שנמצא באתר שלכם, לא יוצא ממנו בשניות הראשונות, אלא נשאר מינימום כמה דקות. אם גוגל מזהה כי הלקוח עוזב במיידית, הוא לא יקדם אותכם לעמודים הראשונים. אבל, אם גוגל מזהה כי מי שנכנס לאתר שלכם, “מהופנט” ונשאר באתר כמה דקות, גוגל אוהב את זה, ומקדם אותכם לעמודים הראשונים בהתאם לתחרות בתחום.

UI Design
עיצוב אתרים

יתרון שלכם על פני מתחרים

כמעט כמו כל תחום בעולם, יש לו תחרות. לפעמים התחרות הינה מאוד קשה, ולשחקנים חדשים קשה להיכנס למשחק. מנגד, גם לשחקנים הוותיקים קשה להחזיק מעמד. לכן, כשאתם שוקלים לבנות לעצמכם אתר אינטרנט, או לשפר את האתר הקיים, אתם חייבים להבין כי למתחרים שלכם כנראה גם יש אתר אינטרנט. כשאנחנו יחד אתכם בונים ומתכננים אתר אינטרנט, אנחנו רוצים להיות הכי טובים. שכשהלקוח שלכם ייכנס לאתר שלכם, הוא לא ירצה לעזוב אותו עד לשלב שבו הוא מוצא את המידע שהוא צריך או עד שהוא מבצע הזמנה של המוצר או השרות אותו אתם משווקים.

כשאנו מתכננים את האתר שלכם אנחנו ניגשים הן מצד מהירות האתר, יופיו של האתר, והכוונתו לתחום בו אתר עוסקים. אנו חושבים בהקפדה מה הלקוח יעשה, לאיזה עמוד הוא ילך, על מה ילחץ ואיך יפנה אלינו. כל זה ועוד דורש מאמצים רבים מצידנו, על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר בתחום עיצוב אתרים עבורכם.

ביום מסירת האתר אנו מעבירים אתכם קורס זריז כך, שתוכלו לשלוט בעצמכם בטקסטים ובתמונות שאתם רוצים באתר שלכם.